Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

 

Konferencja Jubileuszowa pt.
Najnowsze osiągnięcia w biochemii, biofizyce i biotechnologii
– 50 lat historii Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii

objęta została patronatem honorowym 
Jego Magnificencji Rektora UJ, 
prof. dr. hab. Jacka Popiela

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Mam zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Konferencji Jubileuszowej, przygotowanej z okazji 50. rocznicy powstania Instytutu Biologii Molekularnej UJ – jednostki z której bezpośrednio wywodzi się Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii. Konferencja została objęta patronatem Rektora UJ i jest współfinansowana z programu Doskonała nauka MNiSW. 

W ciągu pół wieku, kolejnym pokoleniom udało się stworzyć jeden z najlepiej wyposażonych i rozpoznawalnych ośrodków naukowych w Polsce w obszarze badań biomolekularnych. Cieszę się, że ten sukces będziemy mogli świętować wspólnie, w gronie byłych i obecnych pracowników IBM i WBBiB oraz przyjaciół z kraju i zagranicy, którzy wnieśli znaczący wkład w budowę naszej obecnej pozycji.

Wrześniowe spotkanie będzie doskonałą okazją by podziękować Wszystkim za codzienny wysiłek, dzięki któremu WBBiB zajmuje czołowe miejsca w rankingach pod względem jakości prowadzonych badań oraz edukacji. 

Jestem przekonana, iż dzięki prelekcjom naszych znakomitych gości, Konferencja będzie niezwykle inspirującym wydarzeniem naukowym. Mam również nadzieję, że nasze spotkanie i wymiana doświadczeń wskaże nowe ścieżki rozwoju dla naszego Wydziału. 

 

Jolanta Jura

Dziekan WBBiB 

Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety